Úvodní stránka
>
Jednání vlády
>
Dokumenty vlády
>
2003
>
2003-06-04
VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY
USNESENÍ
VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
ze dne
4. června 2003
č.
561 + P
ke kandidátům do funkcí soudců
Vazba na záznam z jednání vlády:
V l á d a
d o p o r u č u j e předsedovi vlády, aby spolupodepsal rozhodnutí prezidenta republiky o jmenování kandidátů, uvedených v příloze tohoto usnesení, do funkcí soudců.
Provede:
předseda vlády
Předseda vlády
PhDr. Vladimír Š p i d l a , v. r.
P ř í l o h a
k usnesení vlády
ze dne 4. června 2003 č. 561
I. Justiční čekatelé
1. Mgr. Martin D o s t á l , narozen 22.10.1971
Okresní soud v Mělníku,
2. JUDr. Michal H a l a m í č e k , narozen 9.12.1975
Okresní soud ve Vsetíně,
3. Mgr. Martin H r a b o v s k ý , narozen 21.2.1975
Okresní soud v Karviné,
4. JUDr. Mgr. Jan H u r d í k , narozen 21.5.1976
Okresní soud v Třebíči,
5. Mgr. Milan J a k u b í č e k , narozen 9.4.1975
Městský soud v Brně,
6. Mgr. Michal K r e n k , narozen 10.3.1975
Okresní soud pro Prahu-západ,
7. Mgr. Vít K r c h ň á č e k , narozen 18.9.1974
Okresní soud Plzeň-město,
8. Mgr. Lenka N e k u d o v á , narozena 19.4.1973
Okresní soud Brno-venkov,
9. Mgr. Robert P a c o v s k ý , narozen 17.4.1974
Okresní soud v Kolíně,
10. Mgr. Jan P o d a n ý , narozen 14.1.1975
Okresní soud v Kladně,
11. Mgr. Renata R y š a v á , narozena 31.3.1975
Okresní soud v Břeclavi,
12. Mgr.Michaela S i l n i c k á , narozena 11.4.1976
Městský soud v Brně a
13. Mgr. David Š e r e m e k , narozen 2.4.1975
Okresní soud v Ostravě.
II. Kandidáti z jiné právní praxe
1. JUDr. Jan H o l u b e c , narozen 8.3.1946
Okresní soud v Teplicích,
2. Mgr. František J a h ů d k a , narozen 12.2.1973
Okresní soud v Liberci,
3. JUDr. Marcela K a c a f í r k o v á , narozena 10.4.1964
Obvodní soud pro Prahu 9,
4. JUDr. Antonín K a l l i s t a , CSc. , narozen 29.4.1947
Okresní soud v Chomutově,
5. JUDr. Lenka K a n i o v á , narozen 15.12.1956
Nejvyšší správní soud,
6. JUDr. Lukáš K r a t o c h v í l , narozen 10.3.1975
Okresní soud v Pardubicích,
7. JUDr. Lenka M a t y á š o v á , narozena 1.4.1960
Nejvyšší správní soud,
8. JUDr. Zdenka N ě m c o v á , narozena 8.1.1960
Obvodní soud pro Prahu 1,
9. Doc. JUDr. Petr P r ů c h a , CSc. , narozen 4.2.1949
Nejvyšší správní soud,
10. JUDr. Dagmar S a u e r o v á , narozena 14.9.1952
Okresní soud v Karviné,
11. Doc. JUDr. Vojtěch Š i m í č e k , Ph.D. , narozen 19.8.1969
Nejvyšší správní soud,
12. JUDr. Milada T o m k o v á , narozena 1.8.1959
Nejvyšší správní soud,
13. JUDr. Lubomír V e l c , narozen 29.4.1957
Městský soud v Praze a
14. JUDr. Vít Z á v e s k ý , narozen 8.8.1975
Okresní soud v Semilech.